SHITET VILË 2-KATËSHE TEK VILAT AMERIKANE, TIRANË.

  • 295.000€
,

Details

  • Price: 295.000€
  • Size: 420 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

SHITET VILË 2-KATËSHE TEK VILAT AMERIKANE, TIRANË.

Vila ndodhet tek zona e vilave amerikane, pranë rrethimit të ambasadës.

Zonë e qete dhe e sigurt për jetesë.
Ka fushpamje të plotë nga jug-perëndimi.

Vila ka sipërfaqe totale 420 m2.
Sipërfaqe ndërtimi 180 m2.

Organizohet në 2-kate të cilat lidhen me njëra-tjetrën me shkallë të brendshme.

Ndërtim cilësor,
Zonë e qetë,
Ajër i pastër,
Gjelbërim,
Vendparkimi,
Mundësi ideale për banim ose investim.

Shitet totalisht e mobiluar dhe investuar me të gjitha kushtet e nevojshme.

Prona zotëron dokumentacion të plotë hipotekor.

Çmimi i shitjes është 295.000 Euro/Total.

Për informacion më të detajuar ose një vizitë në pronë kontaktoni në: +355694083999

Address

Contact Information

View Listings
DES Petro Nini

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Petro Nini
  • DES Petro Nini