Shitet vilë 2 katëshe tek Kep Merli, Ksamil, Sarande.

, Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania
shitje

Shitet vilë 2 katëshe tek Kep Merli, Ksamil, Sarande.

, Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania

Details

  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355686511111

Description

Shitet vilë 2 katëshe tek Kep Merli, Ksamil, Sarande.
Organizimi kati perdhe: ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit, tualeti,  veranda, dhoma e gjumit, pishina, pamje panoramike në çdo cep të vilës .
Organizimi kati pare: 2 dhomat e gjumit, 2 tualete,  2 ballkone.
Kep Merli eshte një investim i rrallë në Shqipëri dhe një projekt elegant dhe shumë luksoz , është ndërtuar në  një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare, në afërsi të Sarandes
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355686511111
  • Address Ksamil, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9706, Albania
  • City Ksamil

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Immo Albania
  • Immo Albania