SHITET VILË 2 KATËSHE  TE VILAT GJERMANE, SAUK

2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Details

  • Size: 300 m²
  • Bathrooms: 3
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

SHITET VILË 2 KATËSHE  TE VILAT GJERMANE, SAUK

 

Çmimi 400.000 euro

Siperfaqe Trualli 3000 m2

Kati përdhe kosiston në  një hapësirë boshe

Kati i parë është I organizuar nga nje korridor shperndares, ambient ndenje+ gatimi , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Kati i 2-të  është I organizuar nga nje korridor shperndares, ambient ndenje+ gatimi , 2 dhoma gjumi dhe  tualeti I përbashkët .

 

Vendndodhja: Sauk , Vilat Gjermane

 

Për më shumë  detaje na kontaktoni !

+355 69 204 8884

  • Address Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta