SHITET VILË 2-KATËSHE NË RRUGËN TIRANË-NDROQ

  • 158.000€
,

Details

  • Price: 158.000€
  • Size: 220 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

Shitet vilë 2-katëshe tek rruga Tiranë-Ndroq, 5 km pa shkuar tek plepat në Durrës. Vila ka sipërfaqe trualli 750 m², dhe 220 m² sipërfaqe ndërtimi. Sapo është përfunduar si objekt, me punime cilësore, por jane per tu vendosur pllakat, dritare dyer. Shitet me Cmimi 158.000 € ne gjendjen qe eshte.
Për më shumë ifnormacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 0684035476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate