SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE.

 • 100.000€
, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
shitje

SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE.

, Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 407 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE.

Vila posedon dokumenta të rregullta pronësie ka një sipërfaqe prej 407 m2 totale ,ku 141 m2 janë sipërfaqe e brendshme e vilës dhe pjesa e mbetur oborr.

Organizimi i vilës është 4 dhoma gjumi , sallon i madh me kuzhinë, 2 tualete, 1 ballkon, verandë dhe depo.

Vila ndodhet shumë afër autostradës.

Çmimi i pronës është 100.000 euro/total, i negociueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032244

 • Address Lushnjë, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
 • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate