SHITET VILE 2 KATESHE NE KULLE-SUKTH-DURRES ME 300 M2 NDERTIM E 10.000M2 TRRUALL.

 • 600.000€
, Sukth, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
shitje
, Sukth, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Ne fshatin KULLË-SUKTH-DURRES shitet VILË 2 kateshe me 300 M2 ndertim dhe 10.000 M2 toke me 360 rrenje ullinj..
VILA eshte e perbere nga 4 dhoma gjumi , nje salle te madhe me gjithe guzhine, ka edhe nje verand te madhe nga te gjitha anet e vile. Vila eshte e ndertuar me shume shije me punime extra moderne dhe me nje mobilim shum modern. Ka nje gjelberim nga te kater anet e saj. Vila ka vend parkimi per disa makina.
SHITET VETEM PER 600.000 EURO

 • Address Sukth, Durazzo, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare