SHITET VILE 2 KATESHE NE INSTITUT KAMEZ 197 M2 NDERTIM

 • 107.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, KAMEZ
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, KAMEZ
 • 107.000€

Details

 • Price: 107.000€
 • Size: 197 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Shitet vile 2 kateshe tek Instituti ne Kamez, me nje siperfaqe ndertimi 197 m2 dhe siperfaqe trualli 367 m2. Vila ka dokumenta te rregullta hipotekore per cdo siperfaqe ndertimi dhe trualli. Sejcili kate eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno, nje tualet, ballkon dhe verande. Vila ka dy vende parkimi per makina dhe nje obor te gjelberuar per relaks.
SHITET VETEM PER 107.000 EURO.

Per me shum informacion klikoni ne linkun:https://www.merlinimobiliare.com

Tel: 00355 684044520

 

 

 

 • Address KAMEZ
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare