Shitet Vile 2 kateshe ne Golem

 • 250.000€
, Golem Kavaje

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 214 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 355695509143

Description

Shitet Vila në plazhin Golem
Sip.totale banim: 214m²
Sip trualli: 334m²
Pajisur me Çertifikatë Pronësie
Përbëhet nga 2 kate:
Kati 1:
2 Veranda hyrese para dhe pas
Dhome ndënje e kompletuar me oxhak
Kuzhine e vecuar
2 dhoma gjumi
2 Tualete
Kati 2:
Holl i madh ndenje
2 dhoma gjumi
1 tarrace te madhe
1 tualet
Vila posedon 2 vende parkimi
Ndodhet 100 metra nga deti
Çmimi:250.000 €uro!

 • Address Golem Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
 • Hibrid Lika