SHITET VILE 2 KATESHE NE BABRRU SHUME LLUKSOZE

 • 200.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 198 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355684044520

Description

Shitet Vile 2 kateshe ne Babrru me infrastruktur te rregullt, me rruge , me gjelberim etj. Vila ka punime extra shum te kushtueshme, me obor te sistemuar e te gjelberuara, e me vend parkimi.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 198.6m2, kati i pere ka nje siperfaqe 84.4m2, kati i dyte 96.2m2 dhe nje bodrum 10 m2. Vila eshte e perbere nga 2 dhoma gjumi, 3 soxhorno, 2 tualete, guzhine vecmas dhe verand. Te gjitha dhomat jane me drite natyrale dhe me pamje panoramike. Objekti eshte me hipotek te rregullt.
SHITET VETEM PER 200.000 EURO.

Per me shume informacion klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com

Tel: 00355 684044520

 • Address Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare