SHITET VILE 2 KATËSHE ME HIPOTEKË NË LAPRAKË , PRANË SPITALIT USHTARAK

 • 450.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 450 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

SHITET VILE 2 KATËSHE ME HIPOTEKË NË LAPRAKË , PRANË SPITALIT USHTARAK

Çmimi 450.000 euro

Siperfaqe Trualli 450 m2

Siperfaqe Ndertimi 270 m2

 

Kati i parë  është I ndarë në  garsoniere , lokal dhe 1 ambient  magazine. (Aktualisht të dhena me qira)

Kati i 2-të  është i investuar për banim dhe është  I ndarë në 3 dhoma gjumi , 1 dhomë ndenje+ ambient gatimi dhe 2 tualete

Vendndodhja: Laprake, Pranë Spitalit Ushtarak.

 

Detaje të tjera

Objekti është komplet I mobiluar

I aksesueshëm me unazën e re , spitalin ushtarak

Oborr me hapësirë te bollshme qe mundeson parkim dhe ambient per te pushuar gjatë kohës së lirë

 

 • Address Laprakë
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta