SHITET VILE 170M2 + 500 M2 TOKE TE FSHATI PELLUMBAS 260.000€

 • 260.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Pëllumbas, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Pëllumbas, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • 260.000€

Details

 • Price: 260.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

SHITET VILE
~ 170 M2 VILE
~ 500 M2 SIPERFAQE TRUALLI
~ VILE 2 KATESHE
~ MOBILIM BASHKOHOR
~ 200M2 RRUGE PRIVATE QE LIDHE PRONEN ME RRUGEN E FASHTIT
~ KATI I PARE: HOLL I MADH, KUZHINE, OXHAK, TUALET, E SHTRUAT ME PARKET
~ VERANDE 18 M2
~ KATI I DYTE: KORRIDOR LIDHES, TRE DHOMA, TUALET, ME PARKET DHE VERANDE 25 M2
~ CMIMI 260.000€
KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address Pëllumbas, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE