SHITET VILE 1 KATESHE NE SAUK 2+1+1 ME 102 M2 NDERIM.

 • 120.000€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Shitet VILE ne SAUK nje kateshe sa kalon Spitalin Senatorium. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 102 m2 dhe siperfaqe trualli 180 m2.
Ajo eshte e perbere nga nje soxhorno e madhe, guzhine, dy dhoma gjumi, koridor i madh, nje tualet me dritare etj. Vila eshte e mobiluar shume bukur. Shitet me OKAZION per pak koh, prandaj nxitoni.
SHITET VETEM PER 120.000 EURO

Kodi D-100

Per me shum informacion klikoni ne linkun:https://www.merlinimobiliare.com

 • Address Sauk
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare