SHITET VILA TEK REZIDENGA LONG HILLS

 • 599.000€
, Rezidenca Long Hill
shitje

SHITET VILA TEK REZIDENGA LONG HILLS

, Rezidenca Long Hill
 • 599.000€

Details

 • Price: 599.000€
 • Size: 410 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet vila tek Rezidenca Long Hill. Eshte një kompleks me vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri.
Ky kompleks gjendet midis gjelbërimit kodrinor magjepsës që ofron natyra joshëse e kësaj zone.
Vila ka nje siperfaqe toke prej 410m2. Vila ka 3 kate dhe organizohet ne 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 garderoba dhome ndenjie dhe kuzhine te vecuar.
Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.

Per cdo informacion ne lidhje me kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ga-long-hills/

 • Address Rezidenca Long Hill
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate