Shitet Vila ne Qytetin e Vlores, Lagja ” Hajro Cakerri”, Rruga “Sulejman Delvina” .

  • 610.000€
,

Details

  • Price: 610.000€
  • Size: 650 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje

Description

Shitet Vila ne Qytetin e Vlores, Lagja ” Hajro Cakerri”, Rruga “Sulejman Delvina” .

Siperfaqe totale 650 m2, nga kjo siperfaqe ndertese 414 m2; njesi sherbimi (236 m2)
-Vila e perbere nga 3 kate;
– Njesite e sherbimit per aktivitet e perber nga dy kate .
– oborri me siperfaqe 484 m2.

Organizoet:
Kati 1- 141 m2; Dhome dimri+ soxhorno+ dhome gatimi +tualet;
Kati 2- 4 dhoma gjumi + 2 tualete;
Kati 3: soxhonro + kuzhine gatimi + 1 dhome +tualet dhe dhome larje; hekurosje:

Oborri:
1 siperfaqe trualli+ 1 siperfaqe 414 m2 mbi te cilen eshte ndertuar nje depo me funksion mbajten e veglave bujqesore).
Vila eshte e pajsiur me sisteme ndricimit bashkekohore, sistem ngroheje per ne dimer dhe sistem ftohje gjate stines se veres.
Njesite e sherbimit jane funskionale per kryerjen e bizneseve te ndryshme tregtare.

Prona është e pajisur me dokumentacionin përkatës.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +35569697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare