SHITET VILA DY KATESHE TE GREEN COAST RESORT , 580.000 EUR.

 • 580.000€
, Cameria

Details

 • Price: 580.000€
 • Size: 310 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682803436

Description

SHITET VILA DY KATESHE TE GREEN COAST RESORT , 580.000 EUR.

Tipologjia
Vile Individuale
Siperfaqe Ndertimi Total; 151.42
Siperfaqe Parcele; 310.78
Siperfaqe Verande; 9.23
Siperfaqe Garazh/Parkim; 37.41

Vila ndodhet ne Palas, ne nje nga resortet me te famshem dhe luksoz te jugut.

Ndahet ne dy kate:

Kati i pare:
1 Sallon + kuzhin,
1 Tualet,
Oborr,

Kati i dyte:
3 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
1 Ballkon,

Ofron pamje piktoreske dhe relaksuese.

Cmimi: 580,000 Euro.

Për më shumë informacione një vizitë në pronë ose na kontaktoni: +355682803436.

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare