SHITET VILA 3-KATESHE TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

 • 550.000€
, Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Shushica, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

SHITET VILA 3-KATESHE TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

, Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Shushica, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550.000€

Details

 • Price: 550.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet vila 3-kateshe te Kopshti Zoologjik. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 200m2 dhe siperfaqe ndertimi e 3 kateve 517m2. Eshte e organizuar me 2 kate banimi dhe nje kate me poste parkimi. Cdo kat banimi eshte i organizuar me sallon te madh ndenjie ku eshte i vendosur dhe nje oxhake, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Eshte e rrethuar me nje lulishte dhe nje oborr te shfrytezueshem. Vila eshte e mireorganizuar dhe e ndertuar me punime shume cilesore. Muret e jashtme jane doppio 40cm me polisterol, impiant gazi per ngrohje dhe gatim, panele solare per uje te ngrohte. Vila eshte e pabanuar me pare dhe shitet ne gjendjen qe eshte, bosh. Zona ku ndodhet te orfron qetesi ajer te paster, te mundeson te gjitha facilitetet e nevojshem dhe eshte nje nga zonat me te kerkuar per te banuar. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…hti-zoologjik/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate