SHITET VILA 3-KATESHE NE KOMBINAT

 • 170.000€
, Kombinat
shitje

SHITET VILA 3-KATESHE NE KOMBINAT

, Kombinat
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 360 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet vila 3-kateshe ne Kombinat. Vila ka siperfaqe totale trualli 360m2 dhe njolle ndertimi 300m2. Organizohet ne katin e pare me nje sallon ndenjie+kuzhine, nje tualet dhe verande. Ne katin e 2 dhe te 3 me 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon ne secilin kate. Vila ka ndertime shume cilesore dhe nje mobilim bashkekohor. Eshte e rrethuar me lulishte dhe siguron 2 postacione parkimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te kombinatin dhe ofron insfraskrukturen e nevojshme per nej jetese sa me komode. Vila ka orientim jug-lindje-perendim qe e ben te mundur te jet e ngrohte dhe te gjitha dhomat te jene me drite. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Kombinat
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate