SHITET ULLISHTE NË NOVOSELË, PRANË FSHATIT AKËRNI, VLORË.

  • 320.000€
,

Details

  • Price: 320.000€
  • Size: 4000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET ULLISHTE NË NOVOSELË, PRANË FSHATIT AKËRNI, VLORË.

Toka është e mbjellë aktualisht dhe është funksionale si ullishte. Paraqet mundësi shumë të mirë investimi jo vetëm për bujqësi por edhe për ndërtim.
Ndodhet në një terren me lartësi 17 m mbi nivelin e detit, me panoramë fantastike.
Aksesohet lehtësisht me rrugët ekzistuese.
Posedon dokumentacion të rregullt pronësie.

Çmimi: 320.000 Euro/ Total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare