SHITET ULLISHTE NË LAGJEN “KARABASH”, VLORË.

  • 186.400€
,

Details

  • Price: 186.400€
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET ULLISHTE NË LAGJEN “KARABASH”, VLORË.

Toka ullishte ka një sipërfaqe prej 2330 m2.
Zotëron dokumentacionin përkatës dhe ndodhet në lagjen “Karabash”, në Vlorë.
Çmimi: 186400 Euro/total.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355697066662.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare