SHITET TRUALLL TOKE NË FARKË TIRANË

 • 90€
, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 90€

Details

 • Price: 90€
 • Size: 3500 m²
 • Type: truall
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

SHITET TRUALLL TOKE NË FARKË TIRANË

 

Çmimi: 90 euro/ m2

Sipërfaqja: 3500 m ²

 

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytëzim industrial. E përshtatshme për bujtina , komplekse vilash dhe shumë aktivitete te tjera .

Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

 

Detaje të tjera:

 • Tokë e rrafshët.
 • Mundësi për ndërtim .
 • Mundësi për investim pasi është e pozicionuar buzë rruge.

 

 

 

Për më shumë  detaje kontaktoni:

+355 69 7032241

 

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta