SHITET TRUALL TOKE NË SAUK, TIRANË

 • 150.000€
, Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
, Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 800 m²
 • Type: truall
 • Status: shitje

Description

SHITET TRUALL TOKE NË SAUK, TIRANË

 

Çmimi: 150.000 euro

Sipërfaqja: 800 m ²

Vendndodhja: Mjull Bathore, pranë xhamisë se re.

 

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytëzim industrial. E përshtatshme për bujtina , komplekse vilash dhe shumë aktivitete te tjera .

Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

 

Detaje të tjera:

 • Tokë e rrafshët.
 • Mundësi për ndërtim .
 • Mundësi për investim pasi është e pozicionuar buzë rruge.

 

 

 

Për më shumë  detaje kontaktoni:

0692048884

 • Address Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta