SHITET TRUALL + SHTËPI PRIVATE NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË.

  • 80.000€
, Piqeras
shitje

SHITET TRUALL + SHTËPI PRIVATE NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË.

, Piqeras
  • 80.000€

Details

  • Price: 80.000€
  • Size: 300 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355694035476

Description

SHITET TRUALL + SHTËPI PRIVATE NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË.
Prona ka një sipërfaqe totale prej 300 m², ndërsa shtëpia zë një sipërfaqe prej 70 m².
Shtëpia është ndërtesë e vjetër 1-katëshe prej guri .
Prona ndodhet shumë afër pranë rrugës nacionale dhe zotëron një pamje panoramike nga deti.
Çmimi—> 80.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694035476.

  • Address Piqeras
  • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate