SHITET TRUALL + SHTËPI PRIVATE NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË.

 • 120.000€
, Piqeras
shitje

SHITET TRUALL + SHTËPI PRIVATE NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË.

, Piqeras
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355694035476

Description

SHITET TRUALL + SHTËPI PRIVATE NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË.
Sipërfaqja totale e truallit është 300 m², ndërsa shtëpia zë një sipërfaqe prej 90 m².
Shtëpia është ndërtesë e vjetër prej guri, ndodhet afër rrugës nacionale si dhe rrethohet nga gjelbërim.
Çmimi: 120.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694035476.

 • Address Piqeras
 • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate