SHITET TRUALL PRANË RESTORANT XIBRAKUT!

  • 180.000€
Rruga e Elbasanit

SHITET TRUALL PRANË RESTORANT XIBRAKUT!

Rruga e Elbasanit
  • 180.000€

Details

  • Property ID: 14378
  • Price: 180.000€
  • Property Size: 400 m²
  • Property Type: truall
  • Property Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet truall në Rrugën e Elbasanit me sipërfaqe 400m², shumë i përshtatshëm për ndërtimin e një vile.
Ndodhet në një prej zonave të preferuara të Tiranës për ndërtime personale, shumë pranë Restorant Xibrakut, Vilave Gjermane dhe rezidencave te huaja në zonë, pozicionohet buzë rrugës kryesore. Zona ka intensitet ndërtimi 1.6 dhe koeficient shfrytëzim territori 45%.
Prona disponon dokumentacion të plotë hipotekor.
Për një vizitë në pronë apo prona të ngjashme kontaktoni 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…rant-xibrakut/

  • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate