SHITET TRUALL PER NDERTIM 350 M2

  • 122.500€
, Shkozë
shitje

SHITET TRUALL PER NDERTIM 350 M2

, Shkozë
  • 122.500€

Details

  • Price: 122.500€
  • Size: 350 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Shitet 350m2 toke, ne nje prej zonave me te qeta te Tiranes, ne Shkoze.
Toka pozicionohet ne kend dhe favorizohet nga dy rruge kryesore dhe mundeson gjithe facilitetet e nevojshme.
Zona ku ndodhet toka eshte nje zone ne zhvilliom dhe me shum prespektive.
Pozicioni gjeografik ne te cilen ndodhet toka te lejon te gjitha facilitetet e nevojshme.
Toka disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

  • Address Shkozë
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate