Shitet, Truall + Ndërtesë Me Strukturë 4-Kate, Durrës. 330,000 € ID: OPP+21687

 • 330.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet, Truall + Ndërtesë Me Strukturë 4-Kate, Durrës. 330,000 € ID: OPP+21687

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 330.000€

Details

 • Price: 330.000€
 • Size: 850 m²
 • Type: toke, truall
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 355692985009

Description

Shitet, Truall + Ndërtesë me strukturë 4-kate, Durrës.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe trualli: 850m2
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Sipërfaqe ndërtimi: 210m2
• Në proces hipotekimi.
Cilësime të tjera:
• Objekti ka strukturë 4 – katëshe me nga 4 apartamente për kat, 2 apartamente janë të përfunduara dhe të investuara të përshtatshme për banim.
• Leje e objektit për papafingo.
• Projekt i përfunduar inxhinierik, arkitekturor, me kolaodim te bërë.
• Hidroizolim.
• Ndodhet pranë rrugës kryesore, lehtësisht i aksesueshëm.
• Afër vijës bregdetare, me pamje nga deti.
• Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +