SHITET TRUALL + GODINË NË RRUGËN “GJERGJ KASTRIOTI”, VLORË.

  • 100.000€
,

Details

  • Price: 100.000€
  • Type: truall
  • Status: shitje

Description

SHITET TRUALL + GODINË NË RRUGËN “GJERGJ KASTRIOTI”, VLORË.

Prona ndodhet shumë pranë rrugës kryesore dhe është e pajisur me dokumenta të rregullta pronësie.
Ka një sipërfaqe totale prej 268.5 m² dhe një çmim total prej 100000 Euro.

Për më shumë informacione ose vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661.

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare