Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe, Arapaj Durres

 • 170.000€
, Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje

Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe, Arapaj Durres

, Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 170.000€

Details

 • Price: 170.000€
 • Size: 334 m²
 • Rooms: 3
 • Type: shtepi, truall
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet Truall dhe shtepi private 2 kateshe, Arapaj Durres
 Siperfaqe truallit 1800m2
Siperfaqe totale nderteses 334m2
Siperfaqe 167m2 per kat
300m larg Unazes Shkozetit
Cmimi: 170 000 euro.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona