Shitet, Truall Dhe Ndertese, Prane Gjykates, Durres 200,000 € (VO24243)

 • 200.000€
, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet, Truall Dhe Ndertese, Prane Gjykates, Durres 200,000 € (VO24243)

, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 322 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: truall
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696044464

Features

Description

Informacion mbi Truallin dhe Godinen
• Sipërfaqe Trualli:322m2
• Sipërfaqe Ndertimi:265m2.

• Strukturë 2-katëshe.
• Siperfaqja e katit te pare:145m2
• Siperfaqja e katit te dyte:120m2

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FUTUREHOMEVOLLGA
 • FUTUREHOMEVOLLGA