Shitet Truall dhe ndertese 2 kateshe, Rr Pompeu Spitalle Durres

 • 135.000€
, Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
shitje

Shitet Truall dhe ndertese 2 kateshe, Rr Pompeu Spitalle Durres

, Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
 • 135.000€

Details

 • Price: 135.000€
 • Size: 250 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi, truall
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet Truall dhe ndertese 2 kateshe, Rr Pompeu Spitalle Durres
 Siperfaqe truallit 479m2
siperfaqe nderteses 125m2/ per kat
Cmimi: 135 000 euro i diskutueshem
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
Ju mirepresim!
 • Address Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona