Shitet Truall dhe Magazine, Shkozet

 • 120.000€
, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet Truall dhe Magazine, Shkozet

, Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 734 m²
 • Type: magazine, truall
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Features

Description

Shitet Truall dhe Magazine, Shkozet
Magazina eshte me siperfaqe 256 m2
Truall 734 m2
Cmimi: 120 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona