Triplex – RoofTop spektakolar, (Qender, Blloku Shallvare, perballe Taiwan-it)

 • 360.000€
Premium shitje
9 Qender, Rruga Reshit Çollaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Premium shitje
9 Qender, Rruga Reshit Çollaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 360.000€

Details

 • Price: 360.000€
 • Size: 302 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi, Apartament, Lokal bar-kafe, Lokal bar-resorant, zyre
 • Status: shitje
 • Kati: 13
 • Mob / Tel: 0682420816

Description

Zona/Rruga : Blloku Shallvare, perballe Taiwan-it, Rruga Reshit Collaku

Shitet Triplex, me ambjente, siperfaqe dhe panorame fantastike,
ne qender te Tiranes!

Katet ne pallat 11-12-13 / triplex

sip totale: 301,5 m2
Sip per kat: 100m2
verande panoramike 67m2

Orientimi jug – veri – perendim
Me 2 ashensor
5 dhoma
3 tualete
Me hipoteke
Me kat parkimi nentoke
Ne cdo kat kemi ambjente me hapesira dhe ndricim te bollshem + dritare te medha panoramike

Kati 11
2 Ambjente sallon i madh + ambjent gatimi me vete + tualet + air cond.

Kati 12
5 ambjente + 2tualete nje me kabine dushi +ac

Kati 13
Penthouse / RoofTop + verande me fushepamje panoramike Tiranen + air c
I pershtatshem per studio, zyre ose per qera ditore booking/airbnb

Me mundesine e nje rikonstruksioni ne total, apartamenti mund te pershtatet:

Lokal – #BarRestorant – #RoofTop

Zyra biznesi, si:
#Studio #Arkitekture & #interier @Design #Projektim interieresh,
studio #vleresim pasurish te paluajtshme, studio #ligjore, #klinike – #qender masazhi, zyra #biznesi etj

Cmimi: 360,000.00 euro

Me hipoteke.

Fantastike per investim! 🙂

Cel. : 00355682420816
Patron Accommodations – Real Estate Agency

p.s:
(nuk bashkepunojme me agjensi imobiliare)

 • Address Rruga Reshit Çollaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Patron Accommodations

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Patron Accommodations
 • Patron Accommodations