Shitet tokë + vilë në Farkë të Vogël, Tiranë.

  • 850.000€
,

Details

  • Price: 850.000€
  • Size: 5500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Shitet tokë + vilë në Farkë të Vogël, Tiranë.

Toka ka një sipërfaqe totale prej 5500m², dhe posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zona ku ndodhet është shpallur zonë ndërtimore dhe mund të zhvillohet me vila.
Ka pamje të mbrekullueshme vila sepse posedon sipërfaqe të madhe përpara saj.
iD 104 37

Çmimi i pronës është 850.000 euro/ total.

Na kontaktoni: ☎️ +355 68 40 35 476

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DesRealEstate
  • DesRealEstate