SHITET TOKË ULLISHTE NË KANINË ME PAMJE NGA DETI.

  • 300.000€
, Kaninë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
shitje
, Kaninë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania
  • 300.000€

Details

  • Price: 300.000€
  • Size: 3000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699356083

Description

🆕🔥SHITET TOKË ULLISHTE NË KANINË ME PAMJE NGA DETI.

✅ Sipërfaqe: 3000 m²/ Total
✅ Vendndodhja: Vlorë,Kaninë
✅ Çmimi 300.000 Euro/Total

Zona në të cilën ndodhet toka
është një zonë në zhvillim, mund të përdoret dhe për ndërtim.

Detaje të tjera:
✅ 100 Euro/m2
✅ Orientimi Perëndim
✅ Me dokumetacion të rregulltë hipotekor.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355699356083
📧
🌐 www.desrealestate.al
——————————————————

  • Address Kaninë, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9400, Albania

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare