SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

  • 345.000€
, Qeparo, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Qeparo, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • 345.000€

Details

  • Price: 345.000€
  • Size: 2300 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693041461

Description

Sipërfaqja e tokës është 2300 m2 dhe ndodhet pranë rrugës e cila të çon në plazhin e Qeparoit.

Toka ndodhet në zonë ku lejohet ndërtimi dhe zotëron dokumentacionin përkatës.

ID e Pronës: 12183

Çmimi 345.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461

  • Address Qeparo, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare