SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

  • 126.000€
, Qeparo, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
shitje

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

, Qeparo, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • 126.000€

Details

  • Price: 126.000€
  • Size: 1148 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693041461

Description

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

Prona ka dalje direkte në rrugën nacionale dhe ndodhet afër plazhit të Qeparoit.

Toka me sipërfaqe 1148 m2 ndodhet në një zonë të qetë dhe është e rrethuar nga gjelbërim.

Prona zotëron dokumenta të rregullta pronësie.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461.

  • Address Qeparo, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate