SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

  • 165.000€
, Qeparo, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
shitje

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

, Qeparo, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • 165.000€

Details

  • Price: 165.000€
  • Size: 1100 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693041461

Description

Toka ka një sipërfaqe prej 1100 m2 dhe ndodhet ne krah të rrugës nacionale.

Ka një pozicion të favorshëm për banim dhe/ose për biznes pasi ndodhet shumë pranë plazhit të Qeparoit.

Toka zotëron dokumentacionin përkatës.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461.

  • Address Qeparo, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate