SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

  • 81.900€
, Qeparo, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
shitje

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

, Qeparo, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • 81.900€

Details

  • Price: 81.900€
  • Size: 1170 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693041461

Description

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.
Toka ka një pozicion të favorshëm pasi ndodhet pranë plazhit të Qeparoit dhe pranë rrugës nacionale.
Ndodhet në një zonë të qetë dhe të rrethuar nga gjelbërim.
Ekziston mundësia të bashkohen dy prona, secila me sipërfaqe 1170 m2.
Sipërfaqja: 1170 m2.
Çmimi: 81.900 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461.

  • Address Qeparo, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate