SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

  • 167.750€
, Qeparo, Himarë
shitje

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

, Qeparo, Himarë
  • 167.750€

Details

  • Price: 167.750€
  • Size: 1525 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693041461

Features

Description

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.
Toka ka një pozicion të favorshëm pasi ndodhet ngjitur me rrugën nacionale dhe afër me plazhin e Qeparoit.
Zotëron pamje nga perëndimi dhe mund të shfytëzohet për biznes dhe/ose për banim.
Toka shitet për 167.750 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461.

  • Address Qeparo, Himarë
  • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate