SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

  • 234.000€
,

Details

  • Price: 234.000€
  • Size: 1170 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.
Toka ndodhet ngjitur me shëtitoren dhe zotëron një pamje fantastike nga deti.
Mund të shfrytëzohet për biznes dhe/ose për banim.
Prona ka një sipërfaqe prej 1170 m2 dhe zotëron dokumenta të rregullta pronësie.
Shitet për 234.000 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461.

Address

  • City Sarande

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Himare
  • DES Himare