SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

  • 152.000€
, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • 152.000€

Details

  • Price: 152.000€
  • Size: 1170 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693041461

Description

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

Prona ka një pozicion të favorshëm pasi ndodhet shumë pranë rrugës nacionale dhe pranë plazhit të Qeparoit.

Prona ka një sipërfaqe prej 1170 m2 dhe zotëron dokumenta të rregullta pronësie.

Prona ndodhet në një zonë të qetë dhe është e rrethuar nga gjelbërim.

Çmimi i shitjes 152.000 Euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355693041461

  • Address Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate