SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

  • 140.000€
, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • 140.000€

Details

  • Price: 140.000€
  • Size: 1170 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355693041461

Description

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN QEPARO, HIMARË.

Toka ka një sipërfaqe prej 1170 m2 dhe ndodhet pranë rrugës nacionale si dhe pranë plazhit.

Ndodhet në një zonë të qetë, të rrethuar nga gjelbërim dhe zotëron dokumentacionin përkatës.

Çmimi i shitjes 140.000 Euro.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461

  • Address Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Himare

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate