SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN LUKOVË, HIMARË.

 • 210.000€
, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
shitje

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN LUKOVË, HIMARË.

, Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
 • 210.000€

Details

 • Price: 210.000€
 • Size: 4200 m²
 • Room: 1
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355693041461

Description

Toka me sipërfaqe 4200 m2 ndodhet në krah të rrugës nacionale dhe zotëron një pamje panoramike nga deti.

Prona është e përshtatshme për agroturizëm dhe është e pajisur me dokumentacionin përkatës.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461.

 • Address Lukovë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9713, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate