SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS, FIER 2,200,000 LEK / Total

  • 17.761€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET TOKË TRUALL NË VERBAS, FIER 2,200,000 LEK / Total

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 17.761€

Details

  • Price: 17.761€
  • Size: 1500 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2243

Description

Shitet tokë truall në Verbas, Fier, me një sipërfaqe prej 1500 m². Toka është e mbjellë me pemë frutore dhe hardhi, në të mund të bëhen dhe ndërtime të ndryshme . Çmimi i shitjes është 2200000 lek / total. Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-truall-ne-verbas-fier-2/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate