SHITET TOKË TRUALL NË “TRAGJAS”, VLORË

  • 150.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

SHITET TOKË TRUALL NË “TRAGJAS”, VLORË

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 300 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Features

Description

Shitet tokë truall në “Tragjas”, Vlorë”.
Ka një sipërfaqje totale trualli prej 300 m² nga të cilat 148 m² janë të zëna nga ndërtesë të së cilës i janë hedhur vetëm themelet. Trualli është i rrethuar me mur guri cilësor.
Objekti është strukturë moderne e ndërtimit me pllakë katllavani të zhytur dhe është projektuar për 5 kate. 700m përpara fshatit është edhe bypass-i.
Kjo pronë është një mundesi shumë e mirë investimi dhe është e përshtatshme për hotel, shtëpi pushimi, vilë etj. Shitet me një çmim pre 150 000 €/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 703 2247.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-truall-ne-tragjas-vlore/

  • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate