SHITET TOKË TRUALL NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE 2,000,000 LEK / Total

  • 16.149€
, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
shitje

SHITET TOKË TRUALL NË KARBUNARË E POSHTME, LUSHNJE 2,000,000 LEK / Total

, Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
  • 16.149€

Details

  • Price: 16.149€
  • Size: 500 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 70 32 241

Description

Shitet tokë truall në Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Toka ka një sipërfaqe totale prej 500m² dhe disponon dokumenta të rregullta pronësie.
Ka një lokacion të favorshëm dhe mundësi biznesi sipas planit urbanistik.
Çmimi i shitjes është 2 000 000 Lekë / Total i negociushëm. Për më shumë informacione ose një vizitë na kontaktoni: +355 69 70 32 241

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-truall-ne-karbunare-e-poshtme-lushnje/

  • Address Lushnja, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9001, Albania
  • City Lushnje

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate