SHITET TOKË TRUALL NË HYRJE TË KORÇËS 4 000 000 Lekë/Total.

  • 32.259€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET TOKË TRUALL NË HYRJE TË KORÇËS 4 000 000 Lekë/Total.

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 32.259€

Details

  • Price: 32.259€
  • Size: 120 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 204 5108

Description

Shitet tokë truall në hyrje të Korçës.
Trualli ka një sipërfaqje prej 120 m² dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ndodhet në një zonë me perspektivë zhvillimi të lartë dhe është e përshatshme për banim si edhe për biznes.
Shitet me një çmim prej 4 000 000 Lekë/Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 204 5108.

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-truall-ne-hyrje-te-korces/

  • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate