SHITET TOKE TRUALL NË DOMJE , TIRANË

 • 1.900€
, DOMJE

Details

 • Price: 1.900€
 • Size: 400 m²
 • Rooms: 3
 • Type: truall
 • Status: shitje

Description

SHITET TOKE TRUALL NË DOMJE , TIRANË

 

Çmimi: 19.000 euro

Sipërfaqja: 400 m ²

 

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mire për shfrytëzim industrial. E përshtatshme për bujtina , komplekse vilash dhe shumë aktivitete te tjera .

Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

 

Detaje të tjera:

 • Tokë e rrafshët.
 • Furnizim me ujë.
 • Mundësi për investim pasi është e pozicionuar buzë rruge.

 

Për më shumë  detaje kontaktoni:

+355 69 204 8884

 • Address DOMJE
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta