SHITET TOKË TRUALL NË BOBOSHTICË, KORÇË

  • 150.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

SHITET TOKË TRUALL NË BOBOSHTICË, KORÇË

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 3300 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 40 83 999

Description

Shitet tokë truall në “Boboshticë”, Korçë.
Trualli ka një sipërfaqje prej 3300 m² dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ndodhet në një zonë me perspektivë zhvillimi të lartë dhe është e përshatshme për banim si edhe për biznes.
Shitet me një çmim prej 150 000 Euro/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 40 83 999

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-truall-ne-boboshtice-korce/

  • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate