SHITET TOKË TRUALL NË BISHANAKË, FIER

  • 1.216.550€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

SHITET TOKË TRUALL NË BISHANAKË, FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • 1.216.550€

Details

  • Price: 1.216.550€
  • Size: 4195 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 703 2242

Description

Shitet tokë truall në lagjen Bishanakë pranë ETC, Fier. Trualli ka një sipërfaqe prej 4195 m². Ndodhet në një zonë me prespektivë zhvillimi urban dhe ka dalje direkt në rrugë. Çmimi 1 216 550 €/total i negociueshëm. Për një vizitë në pronë ose për një informacion më të detajuar na kontaktoni. Cel : +355 69 703 2242

https://desrealestate.al/sq/property/shitet-toke-truall-ne-bishanake-fier/

  • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate